Search
Close this search box.

Služby pro Vás a fotovoltaické elektrárny

Služby pro Vás

Nabízíme Vám kompletní profesionální služby od veškeré administrativy až po záruční a pozáruční servis

Naše firma nabízí škálu profesionálních a komplexních služeb pro fotovoltaické elektrárny a jejich budoucí i současné majitele. Naše služby jsou doprovázeny zárukou konzultací na místě a personalizovanou cenovou nabídkou, která se dokonale přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Samozřejmě se také staráme o veškerou dokumentaci, začínaje žádostí o připojení mikrozdroje u Vašeho distributora a konče získáním dotace z programu Nové zelené úspory.Provádíme dodávku, montáž, údržbu a servis fotovoltaické elektrárny s nejvyšší pečlivostí, bez ohledu na rozsah vašeho projektu. Naše nabídky zahrnují instalaci, stejně jako servis po záruční době a zajistí tak optimální stav vaší fotovoltaické elektrárny.

Nabízené a dodávané služby - fotovoltaické elektrárny

Příprava a plánování

Navrhneme a připravíme pro Vás fotovoltaickou elektrárnu na míru, která bude plně odpovídat Vašim potřebám a podmínkám Vaší lokality. Své služby poskytujeme za velmi konkurenceschopné ceny a nabídneme Vám přesnou a transparentní cenovou nabídku. Naše společnost se dále postará o veškerou administrativu, která souvisí s výstavbou a provozem fotovoltaické elektrárny, vypracujeme pro Vás potřebnou dokumentaci k získání dotace z programu Nová zelená úsporám. Věříme, že Vás naše služby zaujmou a pomohou Vám dosáhnout ekonomického užitku a zároveň k ochraně životního prostředí. Kontaktujte nás a my se rádi postaráme o Váš projekt fotovoltaické elektrárny.

Naše služby pro Vás, fotovoltaické elektrárny

Financování

Nabízíme řešení pro ty, kteří potřebují finanční prostředky na realizaci projektu a nebo na doplnění částky získané z dotace. Našim klientům poskytujeme krátkodobé financování, takže mohou začít s realizací projektu dříve než je dotace vyplacena. Pokud se rozhodnete využít naše služby, budeme se snažit co nejrychleji vyhovět Vašim požadavkům a poskytnout Vám finanční prostředky na účet. Naše nabídka financování je nejen velmi pohodlná, ale také přístupná a cenově výhodná. Bavíme se o programu Nová zelená úsporám, který je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí ušetřit energii, ať už jde o bytové, obchodní, nebo průmyslové prostory.

Fotovoltaická elektrárna, financování

Dodávka a montáž

Naše společnost nabízí dodání a instalaci fotovoltaických elektráren přizpůsobených vašim energetickým potřebám. S naší pomocí můžete být soběstační, co se týče energie a výrazně snížit své náklady na elektřinu. Prodejem přebytku energie nebo jejím sdílením s komunitou dokonce můžete vydělávat i během období nižší produkce z vaší fotovoltaické elektrárny. Zaručujeme nejvyšší kvalitu služeb, která zajistí rychlý a efektivní proces instalace. Provedeme Vás každým krokem od plánování projektu až po finální doručení a testování. Investujte do obnovitelné energie a přidejte se k komunitě lidí, kteří jsou citliví na ochranu životního prostředí a snaží se pomoci světu. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o tom, jak vám s našimi špičkovými fotovoltaickými elektrárnami pomůžeme dosáhnout energetické nezávislosti.

Dodávka a montáž fotovoltaické elektrárny

Servis a údržba

Neříká se nadarmo, že „čistota je půl zdraví“, ale to také platí dvojnásob pro fotovoltaické panely, kde čistota znamená vyšší výkon. Z tohoto důvodu nabízíme našim zákazníkům kompletní čístění fotovoltaických panelů. Tuto službu mohou využít i ostatní majitelé fotovoltaických elektráren. Spolehněte se na nás, déšť sám o sobě nestačí pro vyčištění fotovoltaických panelů.

Servis a údržba fotovoltaické elektrárny na klíč

Dohled a sledování

Dohled a sledování jsou klíčové pro zajištění bezproblémového provozu fotovoltaických panelů. Proto se řídíme heslem „důvěřuj, ale prověřuj“, a to díky našemu speciálnímu systému instalace monitoringu na úrovni každého fotovoltaického panelu. Tímto systémem jsme schopni odhalit případné závady na panelech a jejich částech, čímž minimalizujeme riziko selhání. Kromě toho nabízíme monitoring pomocí termokamery, což nám umožňuje odhalit různá poškození fotovoltaických panelů, která mohou vést ke snížení výkonu. Díky tomuto monitoringu můžeme být ujištěni, že Vaše fotovoltaické panely jsou v bezvadném stavu a poskytují maximální výkon.

Dodávka a montáž fotovoltaické elektrárny na
Věděli jste, že solární energie je udržitelný a ekologický způsob výroby elektřiny? Použitím síly slunce může solární elektrárna generovat elektřinu a poskytovat energii domácnostem a firmám po celém světě. Použití solárních panelů nejen zajišťuje soběstačný zdroj energie, ale také přispívá k redukci emisí oxidu uhličitého. Jedním z významných benefitů solárních elektráren je to, že jejich výroba závisí výhradně na slunečním svitu v dané oblasti, což z nich dělá výjimečně efektivní zdroj energie v oblastech s vysokým slunečním zářením. Investování do solární elektrárny může přinést vynikající výnosy během krátké doby. Tak pojďme přemýšlet, jak můžeme přispět ke čistému a udržitelnému budoucímu tím, že se dnes rozhodneme investovat do solární energie!

Neváhejte a napište nám

Odzkoušené a ověřené produkty